UAnimals запустила платформу «Балачка» — лекції від Андрія Федоріва та Василя Байдака

UAnimals запустила «Балачку» — благодійну платформу з мінілекціями на різні теми. Вже зараз на ній є 14 лекцій на різні теми: креатив, бізнес, мистецтво, безбар’єрність, історія, сексуальна освіта, штучний інтелект, здорове харчування та турбота про себе, тайм-менеджмент, вивчення англійської та навіть мови жестів у спілкуванні з собаками. Подивитись лекції на платформі можна за внесок від 200 гривень — всі гроші підуть на порятунок тварин.

Серед спікерів — підприємець та маркетолог Андрій Федорів, комік та автор креативних зборів Василь Байдак, продюсер Володимир Завадюк, артменеджерка Катя Тейлор, засновники Tember Blanche Саша Ганапольська та Влад Лагода, військовослужбовець та громадський діяч Масі Найєм, вчитель англійської, блогер Tumazar, акторка театру та кіно Анастасія Цимбалару, військовослужбовець, письменник та автор YouTube-каналу «Твоя підпільна гуманітарка» Остап Українець, публіцистка та культурна менеджерка Світлана Стретович, експертка з прав дитини Христина Шабат, лікарка Клініки дієтології Наталії Самойленко Марія Сайфулліна, кандидат технічних наук, ШІ-ентузіаст Олександр Краковецький та тренер з виховання собак Алек Валуйсков.
«Я завжди дуже трепетно ставилась до тварин, а відколи в нас із Владом з’явилась собака Зірка, мені хочеться захистити та врятувати взагалі всіх тварин цієї планети, — говорить спікерка «Балачки» Саша Ганапольська. — Коли UAnimals запропонували долучитися до платформи, ми, звісно, погодились. Тим більше нам дійсно є що сказати з теми нашої лекції («Як не боятися показувати свої ідеї світові»). Ми самі, без продюсерів, пройшли свій шлях і тепер хочемо поділитись досвідом з іншими».
Платформу «Балачка» запустила UAnimals — організація, що під час повномасштабного вторгнення евакуювала з зони бойових дій майже 7000 тварин, стерилізувала понад 43 000 безпритульних котів та собак та допомогла з відбудовою 24 притулків.
«Ми вирішили створити платформу, яка буде водночас корисною і людям, і тваринам, — говорить засновник UAnimals Олександр Тодорчук. — Лекторів обирали так, щоб охопити максимум різнопланових сфер, і саме тих, чиї “балачки” самі залюбки послухаємо. Більшість лекцій ніяк не стосуються теми тварин, але кожна з них — рятує тварин. Адже всі отримані гроші підуть на допомогу тваринам, постраждалим від війни».
Тривалість балачок (так називаються лекції на платформі) — від 10 до 40 хвилин. До кожної є бонусне відео з «топ-5» від обраного спікера. Наприклад, це може бути «топ-5 слів англійською, які означають не те, що ви думали» від блогера та вчителя англійської Тумараза або «топ-5 ранкових ритуалів, які зроблять ваш день кращим» від продюсера Володимира Завадюка.
Як це працює
Послухати цікаву та корисну лекцію та водночас зробити свій внесок у порятунок тварин — просто:
- заходите на платформу «Балачка»;
- у розділі «Всі балачки» обираєте цікаву вам лекцію;
- робите внесок на порятунок тварин — 200 гривень (за бажання можна більше);
- насолоджуєтеся лекцією й бонусним відео.
Балачки можна дивитись у будь-який зручний час — після оплати лекція залишатиметься доступною в особистому кабінеті протягом трьох місяців.