Ringostat отримав сертифікат ISO/IEC 27001:2022 найновішої версії

Платформа бізнес-комунікацій Ringostat отримала сертифікат ISO/IEC 27001:2022 — міжнародний стандарт, що регламентує захист інформації. Це перший випадок серед українських сервісів віртуальної телефонії, які сертифіковані саме за версією 2022 року.

Цей стандарт підтверджує, що компанія впровадила систему управління інформаційною безпекою, яка охоплює всі рівні: від технічних заходів і політик до навчання персоналу. Нова версія документа враховує сучасні вимоги щодо захисту хмарних сервісів, віддаленої роботи та нових кіберзагроз.
Сертифікація поширюється на всі процеси всередині компанії: розробку, продажі, підтримку, роботу застосунків і збереження даних. Під захистом — записи дзвінків, чати, повідомлення, CRM-інтеграції, маркетингові звіти та інша важлива інформація.
«Ми в Ringostat розуміємо, що дані, які ми обробляємо та зберігаємо, — один з найцінніших активів для наших клієнтів. Тому захист та безпека — це те, чому ми завжди приділяли велику увагу. Проте з часом виникло питання: чи достатньо систематизований цей захист? Нам потрібен був чіткий стандарт, який допоміг би впорядкувати роботу, а також підтвердження від зовнішнього авторизованого аудитора, що все ок. До того ж зі зростанням компанії, нашими клієнтами ставали великі бізнеси, котрі почали вимагати офіційні докази безпеки даних. Саме тому ми звернулися до міжнародного стандарту ISO/IEC 27001 та відповідного всесвітньовідомого аудитора для сертифікації», — ділиться Олександр Максименюк, засновник та CVO Ringostat.
Сертифікат ISO/IEC 27001:2022 також відкриває доступ до співпраці з великими компаніями, які вимагають підтвердження безпеки даних на міжнародному рівні.
Кількість кібератак в Україні у 2024 році зросла на 70%. У таких умовах сертифікована система захисту комунікацій стає важливою конкурентною перевагою.
Джерело: Ringostat