Arcade запускає генерацію килимів за допомогою ШІ та залучає $25 млн інвестицій

Компанія Arcade, яка спеціалізується на дизайні прикрас із використанням генеративного ШІ, розширила платформу, додавши категорію товарів для дому. Першими стали килими, які, як і прикраси, можна створити за допомогою текстового опису.

Ціни стартують від $400 за вовняний килим розміром приблизно 90×270 сантиметрів. Вартість збільшується для матеріалів преміум-класу, зокрема кашеміру, альпаки та мохеру. За даними компанії, це дешевше за продукцію люксових брендів, які можуть коштувати кілька тисяч доларів.
Разом із новим товаром Arcade запустила функцію Match My Room, яка аналізує фото приміщення та підбирає кольорову гаму килима до інтер’єру. Хоча інструмент не розпізнає візерунки з інших предметів, він може допомогти зі створенням узгодженого дизайну.
Arcade також пропонує візуальні добірки Dream Boards, де можна переглядати товари за стилем та створювати власні колекції. Усі речі на дошках можна придбати.
Комісія для дизайнерів, які продають свої товари на платформі, зросла з 2,5% до 5%. Додаткові доходи можливі через партнерську програму. Компанія також запустила ініціативу для творців контенту — медіа та блогери з понад 25 000 підписників можуть отримати підвищену комісію, звернувшись до маркетингової команди Arcade.
Arcade заявила, що з моменту запуску бета-версії ювелірного конструктора у вересні 2024 року було згенеровано понад 650 000 дизайнів. Однак компанія не розкриває дані про кількість продажів або доходи продавців.
Засновниця Arcade — Маріам Нафісі, яка раніше створила косметичний бренд Eve і маркетплейс Minted. Новий раунд фінансування на $25 млн очолила Лаура Чау (Canaan Partners). У ньому також взяли участь Kirsten Green (Forerunner), Inspired Capital, Torch Capital, Reid Hoffman (LinkedIn), Ештон Кутчер (Sound Ventures) та інші. Загальний обсяг інвестицій у компанію досяг $42 млн.
Залучені кошти спрямують на розширення команди, технічний розвиток платформи та додавання нових категорій — зокрема кераміки, подушок, шкіряних виробів і одягу.
Джерело: TechCrunch