Як нові статті та структура сайту принесли +300% органічного трафіку — кейс SEO для служби дезінфекції

Тематика: служба дезінфекції, боротьба з гризунами.
Регіон: Україна.
Сайт: licvidator.ua.
Термін співпраці: з січня 2019 року по поточний момент.
Допомагаємо бізнесу зростати завдяки просуванню в інтернеті — Inweb
Залишити контактХто клієнт
Ліквідатор — служба дезінфекції та дезінсекції приміщень, якій першій в Україні вдалося вивести популяцію тарганів на об’єкті без зупинки робочого процесу.
Клієнт звернувся в Inweb, щоб:
- перенести сайт на оновлену CMS-систему. Завершити переїзд, який клієнт почав самостійно, без втрат трафіку;
- збільшити кількість трафіку і заявок з сайту.
До звернення до нас в агентство SEO-просуванням клієнт займався самостійно, тому базове розуміння в пошуковій оптимізації було. Це істотно спростило комунікацію на старті робіт і прискорило процес узгодження стратегії, запропонованої нашою командою.
Перед тим, як приступити до впровадження технічних завдань, ми проаналізували нішу, в якій працює клієнт і визначили переваги «Ліквідатора» перед конкурентами:
- надання послуг по всій Україні;
- співвідношення ціни і якості;
- надання гарантій зникнення комах, клопів й інше;
- використання тільки висококласних речовин для витравлювання.
Що ми зробили
Пропрацювали семантичне ядро
Зібрали більше 2,5 тис. запитів за послугами (дезінфекція, дезінсекція, дератизація, дезодорація), за видами шкідників (клопи, таргани, блохи, короїди й інше), по містах (Одеса, Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя). Глибокий аналіз семантики дозволив побачити нам точку росту в просуванні проекту — розширення структури сайту.
Ми запропонували клієнту створити посадкові сторінок по містах і за кожним видом шкідників окремо. А також вивести сторінки серверів для підприємств, для населення і категорії новин в основне меню у вигляді переліку.
Щоб показати клієнтові оновлену структуру, яка поліпшить індексацію сайту, ми підготували діаграму, що наочно показує як вона буде виглядати:
Після узгодження перейшли до підготовки технічного завдання та впровадження. Сьогодні структура виглядає так:
Виправили технічні помилки
Прописали коректні і зрозумілі пошуковій системі метатеги. Про те, як правильно писати мета теги, читайте в нашому матеріалі.
Приклад для виду послуг:
Приклад для розділу «Корисне» на сайті:
Приклад для окремої статті:
Впровадження метатегів на статті та окремі сторінки сприяло зростанню інформаційних запитів і, відповідно, органічного трафіку на сайт:
Зробили 301 редіректи сторінок, які містять помилки або фрагменти, що заважають успішній індексації сайту пошуковими роботами; виправили 404 помилки.
Окрему увагу приділили прискоренню завантаження мобільної версії сайту. Для цього впровадили максимальну кількість рекомендацій від Google PageSpeed Insights.
Попрацювали з формами заявок
Проведений командою SEO-аудит показав, що на сторінках форма заявки присутній тільки в одному місці — зліва вгорі. Користувач, який читає контент на сторінці, скролить її вниз, тим самим залишаючи форму поза своєю увагою. Ми рекомендували клієнтові додати можливість оформлення заявки на послуги «Ліквідатора» в зонах загального користування:
Переробили таблицю з цінами
У клієнта була відсутня валюта в таблицях, що негативно позначалося на можливе виведення прайс-листа в пошуковій видачі. Ми рекомендували додати до ціни позначення грн. Клієнт погодився, зміну впровадили:
Додали блок «Схожі публікації»
В кінці кожного запису (новини або статті) в розділах «Корисне» і «Новини» додали новий блок, який рекомендує користувачеві ознайомитися зі схожими матеріалами:
Таке додавання контенту дозволить сайту краще індексуватися. До речі, про топ методи прискорення індексації рекомендуємо почитати в нашій статті на блозі.
Активно писали контент на сайт
Разом з клієнтом почали писати нові статті: команда наших копірайтерів писала для розділу «Корисне», клієнт — для розділу «Новини». Однак, в SEO-оптимізації просто підготувати матеріал недостатньо, важливо правильно прописати метатеги для розуміння пошуковою системою.
Всього ми оптимізували 169 статей і це принесло результат:
Підключили інструменти лінкбілдінгу
Перед тим як прийняти рішення про використання крауд-маркетингу і outreach, ми провели попередній аналіз вхідних посилань. Він допомагає побачити поточний портрет посилального профілю, виявити неякісні посилаються ресурси. Останні — ми видалили, де не змогли видалити — відхилили.
За час співпраці розмістили 60 аутріч-статей і понад 150 крауд-посилань на форумах.
Приклад звіту про розміщені крауд-посилання:
Нормативний профіль «Ліквідатора» в порівнянні з конкурентами:
Що ми отримали
Мабуть, найважливіша складова успіху від просування сайту — синергія з клієнтом. Якщо команда і клієнт дивляться в одну сторону, швидко адаптуються до змін і готові йти назустріч один одному — результати точно зможуть порадувати обидві сторони.
Працюючи над оптимізацією сайту licvidator.ua, команда Inweb бачила не тільки узгодження ідей, а й ініціативу і довіру з боку клієнта. Таке партнерство дозволило:
- Не просто утримати трафік на рівні, з яким звернувся клієнт, а й збільшити його в 3 рази:
- За даними сервісу Serpstat , для 25% пошукових фраз «Ліквідатор» — топ-1:
- Динаміка ключових слів за даними Serpstat:
- Зростання заявок — дзвінків за сервісом Ringostat, дані з Google Analytics:
- Зростання показників KPI для проекту в динаміка по місяцях
Відгук від клієнта про роботу з командою Inweb
За час роботи команді проекту вдалося досягти хороших результатів переїзду зі старого сайту на новий, збільшення органічного трафіку і зростання заявок. Такі цілі ми ставили перед Inweb, коли зверталися до них за послугами просування в інтернеті.
Фахівці агентства інтернет-маркетингу проявили професіоналізм в сфері пошукової оптимізації та ми рекомендуємо їх, як надійних партнерів, націлених на результати клієнта.
Мініна Олена Сергіївна, директор ТОВ «СПК» ліквідаторів»
Відгук від фахівця про роботу над проектом
Працювати над оптимізацією проекту комфортно. Завдяки довірі і оперативної реакції клієнта, ми спрямували всі сили і ресурси на просування сайту, а не на зайві узгодження, обговорення рекомендацій. Це і дало результат. Разом з клієнтом ми прийшли до гарних результатів і не збираємося зупинятися на досягнутому.
Аліна Іванова, Middle SEO IM
Висновок
Результат від пошукової оптимізації сайту licvidator.ua вийшов завдяки реалізації двох точок зростання, які виявила команда просування Inweb — це створення розгалуженої структури сайту зі сторінками послуг і міст, регулярна робота над контентом і його оптимізацією. Ми ретельно стежимо, щоб статті відповідали запитам користувачів, а метатеги —сприяли індексації.
Зі зрозумілих причин, SEO — процес не швидкий, але і тут можна побачити зміни скоро, якщо методично працювати над виправленням помилок і впровадженням потрібних технічних основ. Під час просуваннz проекту «Ліквідатор» наша команда зробила акцент на контенті і його оптимізації.
Якщо відгукнувся наш досвід — обговорімо зростання вашого бізнесу
Залишити контакт